Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zveme Vás všechny již na 7.ročník mezinárodního turnaje přípravek s názvem PRIMATOR CUP 2009, který se koná 13.června 2009 na hřišti v Nemilanech za účasti 10 týmů z celé ČR a pozvaných hostů ze Slovenska.Tato akce je pro hráče narozené po 1.1.1998 a mladší a současně pro ročník 2000 a mladší!

V průběhu celého turnaje probíhá autogramiáda fotbalistů SK Sigma Olomouc a jako čestný host je přizván vždy jeden hráč reprezentace České republiky. Kromě jiného můžete na této akci shlédnout i hráče SK Sigmy Olomouc, kteří se účastní autogramiady. Tato akce je pod záštitou primátora města Olomouce pana Martina Novotného a tato akce je dostatečně i medializována prostřednictvím medii ( Český rozhlas, Radio Haná, Olomoucký deník, TV Morava, TV ZZIP)

Bude se hrát na  čtyřech hřištích ( tedy na dvou fotbalových hřištích pozn. přípravky hrají vždy na půlku hřiště) ve skupinách po pěti účastnicích, poté proběhnou v odpolední fáze turnaje boje ve finálové skupinách a ve skupinách o koněčné umístění)

Kapacitní stav je omezen,pro každoroční velký zájem se upřednostňují dříve potvrzené přihlášky z klubů. Konečná termín příhlášek bude do 19.5.2009.

Proč se zúčastnit právě tohoto turnaje:

1. řadí se mezi nejsledovanější mládežnické turnaje v Olomouckém kraji a má tradici

2. podporujeme sportovní vyžití mládeže a prezentace kopané na Olomoucku

3. spolupracujeme s mládežnickými kluby v celé ČR a na Slovensku

4. mezinárodní turnaj je každoročné velice dobře propagován

5. skvělý ohromný zážitek, jak pro hráče, tak rodiče a všechny fotbalové nadšence

 

Náhledy fotografií ze složky Primátor cup 2008